Test bHCG, mięśniak i przepuklina pachwinowa
Witam, mam pytanie, zrobilam test bhcg wynik 175,2, na usg lekarz nic nie zauwazyl, ostatnia miesiaczke mialam 13-12-2013, okolo 10 -01-2014 plamienie, zaznaczam, ze mam 3 cm miesniaka a takze przepukline pachwinowa, czy mam powinnam sie martwic.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Taki wynik oznaczenia beta hCG może oznaczać iż jest lub była Pani w ciąży. Brak wizualizacji przy badaniu ginekologicznym budzi pewne obawy. Konieczna jest ponowna wizyta u lekarza.