TK głowy z kontrastem a poziom TSH

Witam w poniedzialek mam TK głowy z kontrastem jednak badania eGFR mam >90 a TSH 4,400 czy to oznacza że jestem w ciąży? i czy badanie zostanie wykonane

Witam serdecznie,

GFR oznacza współczynnik przesączania kłębuszkowego, wskaźnik filtracji kłębuszkowe j, który pozwala na ocenę stopnia wydolności nerek. W przypadku podania dożylnego kontrastu w badania obrazowych oznacza się go rutynowo. TSH oznacza tyreotropina, hormon tyreotropowy. Jest to hormon glikoproteinowy wytwarzany przez przysadkę mózgową. Oznaczenie TSH stosuję się w praktyce klinicznej jako monitorowanie czynności tarczycy. Obniżony poziom świadczy o nadczynności, a podwyższony o niedoczynności tarczycy. Pani wynik wskazuje na niedoczynność gruczołu tarczowego, wymagający niezwłocznej konsultacji z endokrynologiem.
Jeśli chodzi o TK z podaniem kontrastu, proszę udać się do Zakładu Radiologii lub Pracowni TK i skonsultować się z radiologiem, ponieważ radiolog zakwalifikuje lub wykluczy z podania kontrastu. Wskazana tez jest u Pani konsultacja z endokrynologiem.

Pozdrawiam.