Torbiel 33 mm na lewym płacie wątroby i podwyższona echogenicznosc - co to oznacza?
Witam zrobiono mi dzisiaj USG jamy brzu-sznej,,mam 69 lat jestem szczupła, biorę lek na nadciśnienie i czasem przeciwbólowe na kregosłup,,inne organy nie wykazują zmian, ale na wątrobie płacie lewym torbiel 33 mm oraz podwyższona echogenicznosc, nie mam nadwagi, nie pije alkoholu proszę o radę.

KOBIETA, 69 LAT ponad rok temu
Badania krwi - limfocyty
Limfocyty to komórki układu odpornościowego. Ich nadmiar i niedobór świadczy o tym, że w naszym organizmie dzieję się coś niedobrego. Pamiętajmy jednak, że ich ilość zależy m.in. od wieku. Więcej o badaniu i limfocytach opowie lek. Łukasz Kowalski.
Szanowna Pani, torbiel zapewne będzie do okresowej kontroli, szczególnie jeśli jest bezobjawowa