Torbiel na kości udowej u 8-letniego syna

mój syn 8 letni ma torbiela na kości udowej mam skierowanie do kliniki ortopedycznej w szczecinie rozpoznanie brzmi torbiel g udowej p 7 do leczenia na czym to polega i jak to się leczy czy będzie musiał zostać w szpitalu bo ta klinika jest daleko od mojego miejsca zamieszkania

Ocena sytuacji u dziecka należy do kompetencji ortopedy dziecięcego ,który zaleci również sposób postępowania w tym terapeutycznego i diagnostycznego.

Pozdrawiam