Torbiel ślinianki podjęzykowej u 3-miesięcznej córki

Witam nasza 3miesieczna córka ma torbiela ślinianki podjęzykowej od życia płodowego od 24tyg ciąży. Na czwarta dobę miala zabieg rozcięcie i sszycie brzegów, po 3 tyg miala znów bo się odnowilo ma dziurę pod językiem nie wiem jak to fachowo nazwać. Rozchodzi się o to, ze 4 dni temu dopiero szfy wyszly i od 2dni w tej dziurze zauwazylismy tak jakby bąbelek który podczas płaczu jest bardziej wypukly ma kolor tak jakby szary.czy to się tak goi i zarasta ta dziura czy może znów się odnawia.pozdr

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia tej zmiany ciężko jest określić czym ona jest. Radziłabym pójść z córką do chirurga dziecięcego.
Pozdrawiam