Torbiel szyszynki i wynik rezonansu magnetycznego

Dzień dobry. Mam pytanie. koniec października 2015 robiłam rezonans magnetyczny z powodu że ciągle bolała mnie głowa. Wyszło mi ze mam torbiel szyszynki 1 cm i zanik kory możdzku 5mm. co jakiś czas się wykonuje rezonans żeby kontrolować ta szyszynke? Bóle głowy są cały czas. I kiedy wskazana jest operacja ile cm musi posiadać torbiel żeby go usunąć? Dziękuję za odpowiedź

Witam serdecznie,

O badaniu kontrolnym oraz o ewentualnej decyzji decyduję lekarz prowadzący. Sugeruję udać się do niego celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.