Torbiel szyszynki i wynik rezonansu magnetycznego
Dzień dobry. Mam pytanie. koniec października 2015 robiłam rezonans magnetyczny z powodu że ciągle bolała mnie głowa. Wyszło mi ze mam torbiel szyszynki 1 cm i zanik kory możdzku 5mm. co jakiś czas się wykonuje rezonans żeby kontrolować ta szyszynke? Bóle głowy są cały czas. I kiedy wskazana jest operacja ile cm musi posiadać torbiel żeby go usunąć? Dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam serdecznie,
O badaniu kontrolnym oraz o ewentualnej decyzji decyduję lekarz prowadzący. Sugeruję udać się do niego celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.