Torbiel z płynem po urazie głowy

Jestem miesiąc po wypadku samochodowym mialem szyta skore na glowie ,pare dni temu na czole pojawiła mi się torbiel z jakimś płynem ,poszedłem do lekarza który ściągnął mi ten płyn który okazał się krwią i powiedział że to jest po krwiaku .Dziś znowu napelnilo się to miejsce prawdopodobnie krwią , co to jest i dlaczego się zbiera krew?

Trzeba regularnych kontroli lekarza. Krew się zbiera bo tkanki są uszkodzone i powoli wycieka do wnętrza rany....goi się długo