Toxocaroza u 11-latki

córka ma 11 lat mając 4 lata wykryto toxocaroza leczona była w szpitalu a pózniej sprawdzanie co 3 m-ce.Po 5 latach ponownie zrobiłam badanie i dostaliśmy wyniki w.ujemny 11 jeżeli ktoś wie niech napisze bo mam daleko do specjalisty dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ujemy wynik badania świadczy o braku czynnej infekcji. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który dokona interpretacji wyniku w oparciu o stan kliniczny.