Trądzik u nastolatka

Witam mam 14 lat i mam tradzik probowalem wielu sposobow ,bylem nawet u dermatologa podal mi 2 preparaty i nic ... nawet nie chodzi mi o to zeby sie go pozbyc ale zlagodzic objawy ... z gory dziekuje
14 LAT ponad rok temu

Jeżeli trądzik bardzo Panu doskwiera to proszę udac sie do specjalisty- kosmetologa/ dermatologa.
Można też próbowac sposobami domowymi:
-1-2 rayz w tyg peeling enzymatyczny + glinka zielona
- tonik z kwasami AHA
- lekki krem nawilżający
- odstawienie na 2-3 tyg mleka, aby zobaczyć jak wpływa na cere