Treść surowicza z koloidami i domieszką tyreocytów w wyniku biopsji tarczycy

Dostałam wynik biopsji i zaraz zwariuję. Treść surowicza z koloidami i domieszką tyreocytów. Jest to płat prawy, który się znacznie powiększył od roku. Proszę o odpowiedź

Ten wynik z pewnościa nie może być powodem zwariowania. Odpowiada to obrazowi torbieli tarczycy, nalezy ten obraz skorelować z obrazem USG. Najprawdopodobniej warto powtórzyć USG za 306 m-cy, oczywiści z oceną czynności tarczycy - conajmniej poziom TSH