Trudności w odchudzaniu i nadmierne owłosienie

Witam moje pytanie dotyczy endokrynologii, mianowicie nie mogę w ogóle schudnąć i jestem na całym ciele bardzo owłosiona. Miałam robione badania i nie mam tarczycy a hormony są w porządku. Realną wizytę mam u lekarza endokrynologa wyznaczoną dopiero w lutym ale myślałam aby pójść prywatnie (realia polski). Jestem załamana bo niby mam dobre wyniki a wszędzie jestem owłosiona i jestem bardzo załamana bo oprócz rodzinnego lekarza żaden nie chciał mi pomóc nawet ginekolog. Dziękuje z góry.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

zaburzenia moga leżeć na osi : podwzgórze - przysadka , wizyta u endokrynologa jest jak najbardziej wskazana.

Pozdrawiam serdecznie