Trudności z oddychaniem i wynik badania TSH

Problem z oddychaniem (ciężko nabrać głęboki oddech) Ciśnienie 130-150/70-80. Badania TSH ok, badania podstawowe z moczu i krwi (tylko hemoglobina lekko podwyższona) tez ok. Ekg w dniu badań też ok. Lekarz przepisał mi leki na infekcje lecz nie pomogło. Mierzę ciśnienie regularnie i nie spada znacząco. Sporo stresów i nerwów w ostatnim czasie. Problem z oddychaniem nie jest zbyt przyjemny. Gram w piłkę nożną wcześniej nic mi nie dolegało. Proszę o pomoc i ewentualne rady.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.