Twarzyczkowe ułożenie dziecka w 36. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 36 tygodniu ciąży i właśnie wracam od lekarza, i mam jedną obawę która nie pozwala mi zasnąć. Mianowicie moje dziecko ułożone jest twarzyczkowo. Odgiętą główke widać było już na USG jakieś 3 miesiące temu. Do tej pory jakos się tym bardzo nie przejmowałam do chwili obecnej. Moja Pani ginekolog powiedziała ze mogę miec problemy w trakcie porodu tzn cięzki poród lub cięcie cesarskie. A co z dzieckiem? Jakie są przyczyny tego ze ma odgiętą głowkę? Czy to cos poważnego? czym może

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli dziecko bedzie nadal ułozne twarzyczkowo to raczej droga porodu powinna być przez cięcie cesarskie. proszę konieczni eudac sie dolekarza ginekologa.