Tydzień odstępu pomiędzy miesiączkami

Dzien dobry, jestem zaniepokojona tym, ze odstep miedzy jedna miesiaczka a druga wyniosl tylko tydzien. Nie pamietam, kiedy ostatnio mialam taka sytuacje, zwlaszcza ze przyjmuje tabletki hormonalne, wiec wszystko powinno byc regularnie i do tej pory bylo... Co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa