Uchyłek wypełniony treścią pokarmową w dwunastnicy

Opis zabiegu Ecpw.W. dwunastnicy zstepujacej.duzy uchylek wypelniony trescia pokarmowa.Faldy w dwunast.bardzo wiotkie.Brodawka miedzy nimi niewidoczna.Po poroznieniu uchylka z tresci pokarmowej i wyplukaniu nie znaleziono w nim brodawki.Nastepnie po wyplukaniu dwunastnicy,nieuwidoczniono wyraznej struktury brodawki.Po podaniu buskolizyny spod faldu uzyskano odplyw zolci -nie udalo sie wejsc ani do brodawki ani do drog zolciowych. Rozpozn.kamica przewod.i woreczka.Co bedzie jak nie dostana sie 2x

Witam.
Trzeba będzie wykonać klasyczny zabieg operacyjny z otwarciem przewodu żółciowego wspólnego i pozostawieniem drenu Kehra w przewodzie żółciowym wspólnym. Pozdrawiam i życzę zdrowia