Ucisk w gardle, drętwienie rąk, stres i przyspieszone bicie serca

- Ucisk w gardle - drętwienie rąk - stres i przyspieszone bicie serca w pozornie błahych sytuacjach - brak koncentracji - napięte mięśnie pleców Jestem osobą z natury bardzo nerwową, badania odcinka szyjnego kręgosłupa oraz krwi nie wykazały żadnych niepokojących wyników. Co mi jest czy to może być nerwica o objawach somatycznych? Do jakiego lekarza się zgłosić?

Witam.Uważam że powinien Pan zgłosić się do psychoterapeuty który dokona szczegółowej diagnozy.Pozdrawiam