Ucisk w kręgosłupie w okolicach lędźwi - co to może być?

Witam, mam 19 lat i od około tygodnia czuje jakby ucisk w kregoslupie w okolicy lędźwi, na dodatek wczoraj doszły miejscowe bóle z boku w okolicy jakby miednicy, boję się że to może być coś związanego z nerkami, jednak żadnych objawów podczas oddawania moczu nie mam, dodam że ból jest lekki i najbardziej doskwiera wieczorem podczas leżenia, niekiedy pomaga zmiana pozycji, a najbardziej boli jak leżę na boku, dodam jeszcze że mam nerwice wiec tez sam się nakręcam,jeszcze dodam że ćwiczę na siłownii. Prosił bym o szybką odpowiedź

Szanowny Panie, należy wykonać RTG odcinka lędźwiowego kręgosłupa, by wykluczyć zmiany przeciążeniowe/zwyrodnieniowe. Dodatkowo warto wzmacniać mięśnie głębokie kręgosłupa. Serdecznie pozdrawiam