Ucisk w mostku u 22-latki

Witam. Mam Problem. Od kilku tygodni łapie mnie ścisk w mostku, robie sie wtedy blada, jest mi duszno, czuję jakbym miała zemdleć. Gdy przyjme pozycje skuloną po pół godzinie ból mija. Dodatkowo od tygodnia, gdy leżę w łóżku czuje jak moje serce nie bije tak jak trzeba. Czuję jakby omijało jedno uderzenie, a potem ze zdwojoną siłą uderza. Jest to niepokojące, prowadze zdrowy tryb życia, jednak mam dużo stresu w pracy.Lekarze podejrzewali u mnie Wade serca kiedy byłam dzieckiem. Pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic konieczność rozszerzenia diagnostyki.

 Lek. Tomasz Budlewski

Witam,
rzeczywiście powinna udać się Pani do lekarza rodzinnego, który skieruje Panią na odpowiednie badania lub do innych specjalistów.
Jeśli jednak otrzymane wyniki badań będą w normie to proszę rozważyć wizytę u psychoterapeuty lub lekarza psychiatry, gdyż ucisk w klatce piersiowej jest objawem, który dość często mają osoby borykające się z lękiem, obawą że nie poradzą sobie w życiu, stresem.
Pozdrawiam,
Anna Wyszkowska