Uczucie ciężkości ciała

Witam, nie wiem do kogo się zwrócić z nietypowym (według mnie) problemem. Nawet nie wiem jak to nazwać. Ciężkość ciała? Jak idę, to czuję, że ciężko sie poruszam, nawet ciężko tańczę - nie tylko tak czuję ale osoba z którą tańczyłam, partner, brat a nawet mama potwierdzają to. Czy po prostu mam taki typ, czy można to zmienić? Chcę mieć tą lekkość. Ogólnie uprawiam sport. Jestem szczupła. Zazdroszczę niektórym dziewczynom, że z taką lekkością i z gracją sie poruszają. Pozdrawiam, Magda (l.20)

Oczywiście, że można to zmienić, o ile rzeczywiście stanowi to dla Pani problem. Być może jest to Pani charakterystyczna cecha, która wcale nie jest odbierana przez innych negatywnie, a wręcz przeciwnie.
Aby nabrać "więcej lekkości" najlepiej zapisać się na lekcje tańca aby mieć więcej kontroli nad swoim ciałem. Zdrowe odżywianie natomiast wpływa na wzrost energii.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/

Mgr inĹź. Emilia KoĹodziejska

Witam,

Ociężałość występuje często i nie ma nawet zawsze powiązania z masą ciała w kg. Ociężałość odczuwa się gdy dieta jest ciężkostrawna i nie dodaje energii. Poza tym polecam lekcje tańca, by poduczyć się zwinności i gracji;)

Pozdrawiam