Uczucie kurczenia się skóry na twarzy

Witam od 3 tyg mam uczucie kurczenia sie skory na twarzy najpierw bylo co drugi dzien ale od paru dni no nonstop jest to symetryczne, obok oczu czasami nawet powiek, policzkow, i czasami podbrodka, nie jest to bolace ale caly czas mnie to drazni do tego mam bol stawow ramion i bol taki jak by zakwasowy po prawej stronie jak pacha przy klatce. Zrobilem badanie Crp Ob wszystko w normie rowniez ana1 ujemne RF w normie Biore milgamma od paru dni ale rowniez nie ma zadnej poprawy Czy to cos powaznego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być skutkiem układowych schorzeń tkanki łącznej. Konieczna jest konsultacja reumatologiczna.