Uczucie nadmiernego pragnienia

Czego objawem może być odczuwanie nadmiernego pragnienia?Robiłam krzywą cukrową, wyniki były prawidłowe.Jestem poddenerwowana i rozkojarzona.

Witam, czy to jedyne badanie jakie zlecił lekarz prowadzący? Proszę upomnieć się o dokładna diagnostykę ponieważ poddenerwowanie i rozkojarzenie może być objawem współwystępującym przy konkretnym schorzeniu, któremu towarzyszy odczuwanie pragnienia, ale może być też tak, że wszystkie wspomniane objawy mają swoje źródło w procesach psychicznych. Dlatego też ważne jest, by w pierwszej kolejności wykluczyć ewentualny proces chorobowy. Po jego wykluczeniu proszę rozważyć podjęcie psychoterapii, która może dać odpowiedź np. na pytania: Jak uczucie nadmiernego pragnienia łączy się z poddenerwowaniem i rozkojarzeniem? Co kryje się pod sformułowaniem "nadmiernego pragnienia " czy to metafora pragnienia fizycznego, psychicznego, jakiegoś innego? itd. Zachęcam do poszukania pomyślnego dla siebie rozwiązania. Danuta Michalczyk