Uczucie pieczenie w cewce moczowej w ciąży

Witam jestem w 18 tyg ciazy od jakiegoś czasu meczy mnie przy wyjsciu na dwor i chodzeniu uczucie pieczenia cewki moczowej? Pęcherza? I częste parcie i oddawanie moczu po kilka krople lub normalne.Miałam badania moczu ok 2tyg temu i wyszły podwyzszone leukocyty o 10.Dostałam urosept..wczoraj po zakupach dodatkowo zaczęło mnie swędziec wejście do pochwy i jest coraz silniejsze nawet jak leżę (brak stosunku)dodatkowo pije dużo soku z zurawiny .Biorę tez luteine dopochwowo od początku. NATALIA

Witam
Dolegliwości, które Pani opisuje najczęściej są objawem stanu zapalnego układu moczowego. Mogą też być inne przyczyny, np. kamica pęcherza moczowego.
Konieczna jest natychmiastowa konsultacja z urologiem w celu
postawienia diagnozy i zastosowania odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam serdecznie