Uczucie pulsowania w głowie i osłabienie

Witam.Od około tygodnia czuję nieznośne pulsowanie w głowie,jestem osłabiony i ospały.Objawy te nasiliły się po odstawieniu servenonu.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli przyjmował Pan servenon przez dłuższy okres czasu opisywane przez Pana objawy mogą wynikać z jego nagłego odstawienia. Aby ustalic dokładną przyczynę i sposób postępwania potrzebowałbym mieć możliwość pogłębienia wywiadu.