Uczucie ściskania w żołądku po przebudzeniu

witam mam na imie Paweł mam problemy gastryczne typu rano wstaje mam masakre w żoładku nieboli mnie ten żoładek tylko tak dziwnie sciska w jelitach nieraz tak zacisnie ze masakra do tego rano czuje sie okropnie nudnosci masakryczne musze sie mocno zmusic by cos zjesc bo ciagle niedobrze 3 miesiace temu miałem robiona gastroskopie i wykazało ze mam duzo żółci w żołądku może dlatego że mam refluks żoładka teraz sie boje ze cos mam gorszego ta nerwica mnie wykonczy kiedys

Witam
w przypadku stwierdzenia dolegliwości somatycznych należy najpierw podjąć leczenie u lekarza specjalisty. Zgłaszane przez Pana objawy występują w zaburzeniach nerwicowych, w związku z tym może Pan skonsultować się z psychiatrą lub psychoterapeutą aby rozeznać czy zgłaszane dolegliwości mogą mieć podłoże psychiczne
pozdrawiam
Izabela Trybus