Uczucie zalegania w gardle a ucisk w mostku

Witam, Mój problem trwa już 8 miesięcy. Objawia się bólem w mostku przy określonych ruchach szczególnie np. przy złożeniu łokci ze sobą i napięciu mięśni czy ściskaniu dłoni jak bym chciał zgnieść orzecha oraz czasami przy głębokim wdechu. Zdjęcie RTG mostka nic nie wykazało, MRI odcinka piersiowego wykazało lekką kifozę, badanie krwi wszystko w normie OB - 4mm, CRP - 0,57 mg/l. Dodatkowo mam uczucie stojącego czegoś w gardle ale to już chyba na tle nerwowym...

Aleksander Ropielewski

Na podstawie opisanych objawów, a bez możliwości przeprowadzenia badania trudno jest mi stwierdzić jaka może być pryczyna Pańskich dolegliwości, dlatego sugeruję kntakt z ortopedą.