Uczulenie na nogach i rękach

mam uczulenie na nogach i c rekach jorz pare dni co robic mam 50 lat

Magdalena Mroczek

Witam, w aptece dostępne są bez recepty leki przeciwhistaminowe oraz maści i zele (najlepiej zapytać o pardę farmaceutę). W alergii dużą rolę odgrywa unikanie czynnika alergizującego wiec warto zapisać się na wizytę do alergologa i wykonać testy skórne.

Milena Lubowicz

Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, gdyż trudno diagnozuje się zmiany skórne nie widząc ich. Możliwe, że potrzebne będą leki doustne i miejscowe dostępne tylko na receptę.
Pozdrawiam