Uderzenie kamieniem w głowę a problemy neurologiczne

Mój mąż jak miał 5 lat został uderzony kamieniem przez inne dziecko. Dostał szczepionkę p.tężcowi. Jak wspomina teściowa pielęgniarka mówiła że poszło coś nie tak. Nie wiem o co chodzi. Mąż źle uczył się w szkole na samych 2, zawsze się przycinał (teraz coraz więcej ma 56 lat), ma podejrzenie o padaczkę ukrytą, brak równowagi prawie 60% (był już u audiologa), brak pamięci, zawroty głowy i całą gamę innych dolegliwości Czy może to mieć związek ze szczepionką i jej skutkami ubocznymi na lata nas

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej wcześniej wystąpiły powyższe objawy. Mogły nałożyć się kilka rzeczy. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa.