Ukryte zaburzenia osobowości

Mam pytanie. Nie raz czuję pociąg do damskich ubrań, takich jak damskie body gimnastyczne , body bielizna, damskie kombinezony. Czasem widzę siebie jak leże na stole opracyjnym , przygotowany do opercji zmiany płci i się nie mogę doczekać kiedy obetną mi penisa. Czy może to być ukryte zabórzenie osobowości

Witam. Trudno postawić diagnozę przez internet, bo sprawa jest skomplikowana. Proszę zgłosić się do seksuologa. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Fantazje o damskich ubraniach i odjęciu penisa, staniu się kobietą mogą być związane z np. z fetyszyzmem lub transwestytyzmem fetyszystycznym. Na samej tej podstawie trudno mówić o jakichkolwiek zaburzeniach osobowości, nie wspomina Pan bowiem o tym, jak radzi sobie w życiu, jak wyglądają Pana relacje z ludźmi, czy doświadcza Pan jakiś trudności w innych sferach itp. Jeśli cokolwiek w Pana życiu emocjonalnym czy seksualnym budzi Pana niepokój, polecam osobisty kontakt z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!