Ulewanie u niemowlaka a problemy z wypróżnianiem

Witam,moja miesięczna córka karmiona piersią do niedawna bardzo szybko przybiera na wadze ( 60-80g dziennie) niestety pd około tygodnia jakby mniej je, wiecej ulewa i śpi często bardzo niespokojnie ( co parę minut wydaje jakieś dźwięki i się porusza) dodatkowo robi mniejsze kupki i dużych jest tylko kilka. Czy są powody do niepokoju? W tym tygodniu przybrała tylko 200g

Witam serdecznie. Raczej nie jest to powód do obaw, choć jeżeli objawy będą się utrzymywać i będą Panią niepokoić warto zgłosić się do lekarza.