Umiejscowienie bólu przy kamicy nerkowej
Dzień dobry Miałam robione usg brzucha, wykryto u mnie kamień nerkowy ok 5mm. Zalecono branie Rovatinex, czy kamień ten może powodować ból na wysokości wątroby po posiłku czasem jest jakby skurcz Z poważaniem Barbara

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Istnieje znikome prawdopodobieństwo, że opisane objawy pojawiające się po posiłku są wynikiem kamicy moczowej.