Upadek na łokieć a opuchlizna

witam :) chciałabym się dowiedzieć czy mam się martwić ponieważ upadłam na łokieć ,byłam u lekarza było zdjęcie podobno mocne stłuczenie .ale po dwóch dniach nadal mam rekę opuchnięta i cała jest fioletowa .siniak czy tam krwiak rozlał mi się po całej ręce i nie wiem czy znowu iść do lekarza czy smarować maścia jak zalecił lekarz i się nie martwić ???? prosze o szybką odpowiedz .pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Proponuję przez kilka dni stosować maść /żel przeciwbólowy i przeciwzapalny. Jeśli sytuacja po tygodniu nie ulegnie poprawie proszę ponownie udać się do lekarza.