Upadek na schodach a krwiak

Witam serdecznie. Mój tato 19.12 czwartek) potknął się na schodach, z dużą siłą uderzając o podłogę. TK wykazał krwiaka. W sobotę 21.12 wieczorem zapadła decyzja o operacji. operację przeszedł pomyślnie. Jest przytomny, poznaje nas i jest świadomy co się stało. 23.12 wyjęto mu rurkę intubacyjną, a wczoraj 26.12 rurkę krtaniowo-gardłową. Rozmawiał z mani.Wyniki są w normie. Dzisiaj znowu włożono mu rurkę krtaniowo=gardłową. Czy to może oznaczać jakiś problemy. Bardzo poszę o odpowiedż. Dziękuję.

Prosze porozmawiac z lekarzem, który dokładnie zna stan kliniczny Pani Taty oraz wyniki badań. Przez internet, bez szczegółowej wiedzy taka opinia będzie wróżeniem z fusów.