Uporczywe bóle pomiędzy łopatkami i zawroty głowy

Witam już od jakiegoś czasu mam uporczywe bóle pomiędzy łopatkami w karku i z tyłu głowy.Dziś rano doszły zawroty głowy i jakby wrażenie że zaraz zemdleję.ale to po paru minutach przeszło.Jednak w plecach jest ciągle silny ból promieniuje aż do klatki piersiowej,szczególnie jak odchylam łopatki.Lekarz rodzinny twierdzi że wysunęły mi się kręgi,ale to tyle.Co powinnam dalej robić, z takim bólem jest ciężko funkcjonować.Mam też nie wielką arytmię biorę betabloker,czy ból może mieć z tym związek?

Renata GrzechociĹska

Sugeruję wykonać RTG stawu piersiowego i udać się do ortopedy.