Uporczywe bóle w klatce piersiowej
Witam. Mam 28 lat. Od okolo 6 miesiecy boli mnie w klatce piersiowej. Ból jest nagły, chwilowy, jak by ktos mnie szarpnąl od środka, przed nim czuje jakby napiecie w klatce. Są dni gdy wogole nie boli. Robilem kilkakrotnie Ekg- poprawne, Rtg klatki poprawne. Wszystkie wyniki krwi tez ok. Bardzo prosze o pomoc bo nie wiem juz co mam badac a staje sie to coraz bardziej męczące.

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam
Nie wspomina pan nic o tym, jaki tryb życia Pan prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywał Pan jakieś stresujące sytuacje?
Opisane przez Pana objawy mogą mieć podłoże
emocjonalne czyli natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem bólu jest brak snu, przeżywane
emocje, stres czy przemęczenie.
W takim przypadku najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego rozwiązania
problemu jest konsultacja z psychologiem.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,
ewentualnie podjąć terapię to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie