Uporczywe mrowienie w nodze a wyniki badań

Od 2-3 tygodni odczuwam dziwne czucie nogi (mrowienie) przy leżeniu. Tak, jakbym „za bardzo czuł nogę”. Ból poprzedziło pieczenie łydki. Z wyników badań: - tężyczka utajona - Mg uzupełniany, - witamina B12 - 160 (148-740 pmol/l) - Tarczyca: Lipiec: ft4 powyżej normy, teraz TSH w normie, ft4 blisko górnej granicy, - ciśnienie zawsze 145-95 puls 95, teraz 120-70 puls 75 - wynik krwi MCH, MCV, MCHC, HGB obniżone od dziecka. - przeleczona kiła w tym roku Czym może być spowodowane mrowienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie