Uporczywe nudności od 3 tygodni

Witam, od 3 tygodni męczą mnie uporczywe nudności, byłem z tym u lekarza, przyjmowałem leki Vermox na pasożyty oraz leki na poprawę pracy żołądka Controloc jednak nie ustała ta dolegliwość i ostatecznie trafiłem na SOR w szpitalu. Tam zostałem przebadany na krew, ekg oraz usg które nic nie wykazały. Przez ostatnie 4 dni nic prawie nie jem, zmuszam się by przyjmować płyny i schudłem 2kg przez te dni. Gdy tylko coś zjem, nawet trochę zaraz czuje się pełen i po parunastu minutach znów mi niedobrze.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacnzej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pańskich dolegliwości. Sugeruję kontakt z gastrologiem.