Uraz piszczeli spowodowany prętem

Witam otóż mam mały problem podczas pracy na budowie przy rozładunku auta ze stalą dostałem w piszczel odbitym prętem i mam na 2 cm na 1 cm oddarty naskórek ale sie zagoi,ale martwi mnie dziurka ktora sie tez żrobiłą podczas tego wupadku na mniej niż 0,5cm jakby odbiło sie wbiło w drut wystający wiązałkowy cz ciut wiekszy niz wiązałkowy,a glebokosc to 3,4 mm tak mysle moze dwa.chodzić normalnie chodze tylko szczypie,czy isć z tym do lekarza zeby zaszyl czy sie samo zagoi ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego. po wstępnym badaniu będzie móżna określić odpowiednie dalsze postępowanie.