Urojenia, rozkojarzenie i podejrzliwość u 23-latka a zespół mikrodeficytów

moj 23 letni syn od kilku dni miewa urojenia jest rozkojarzony podejrzliwy pobudzony rza rano a innym razem wieczorem od urodzenia jest uposledzony umyslowo tzw, zespol mikrodeficytow do tej pory nie bylo problemow z jego zachowaniem jak mu pomoc
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pani syn powinien pozostawać pod stałą kontrolą Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie otrzyma fachową pomoc. Specjalista z zakresu psychiatrii po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zdecyduje o konieczności prowadzenia farmako i psychoterapii.