USG jamy brzusznej i nawracające zakażenia układu moczowego
witam mam 21 lat.prosze o interpretacje badania usg.w podbrzuszu ku stronie lewej widoczny niejednorodny obszar plynowy z komponenta lita sr.35 mm-prcherzyk graafa?torbiel? co to oznacza?usg maialm robione z powodu nawracajacych zakazen ukladu moczowego krwinkomoczu nadcisnienia wymiotow (trwa to ok 2 lat) z gory dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
W usg uwidoczniono zmianę w okolicy jajnika lewego torbiel lub pęcherzyk Graffa (nie wiem w którym dniu cyklu było robione usg, być może wczasie owulacji uwidaczniając pęcherzyk - fizjologiczną strukturę), radzę udać się do ginekologa i powtórzyć usg.
Pozdrawiam