USG kolana 21-letniej osoby do analizy
Jak zinterpretować badanie USG kolana: Witam, dzisiaj miałam przeprowadzone USG kolana. Wykazało mi, ze w zachyłku nadrzepkowym płyn grubości 5mm. Wzdłuż obu więzadeł pobocznych płyn grubości do 4mm. Łękotka boczna niejednorodnej struktury uwypuklona. Więzadło rzepki, w. krzyżowe przednie prawidłowe. Chrząstka stawu grubości 2,4mm nierówna. Dół podkolanowy, więzadło krzyżowe prawidłowe. Z góry dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Wynik może odpowiadać przeciążeniu i delikatnemu stanowi zapalnemu nim spowodowanym.