USG serca 64- letniej kobiety do analizy

Witam. Mam 64 lata. Robilam badanie USG serca-poszerzona jama prawej komory[33.6] lewego przedsionka[41.0].Przerost lewej komory[11.2/17.0].uposledzona podatnosc rozkurczowa lewej komory.Wg kardiologa wynik jest ok.biore leki tolura80,bisocard5 a rano tertensif i mam cisnienie 180-79.64. Czy potrzebuje zmian w kuracji?

Lek. Tomasz Budlewski

Lekarz badający analizując łącznie wyniki badań ma najlepszy obraz Pani stanu klinicznego. Ciężko jest negować jego zdanie i zmieniać cokolwiek bez badania pacjenta. Ewentualnie proszę udać się ponownie do lekarza.