USG węzłów chłonnych u 22-latki
Witam, dziś miałam USG węzłów chłonnych, z racji tego, że na wizytę kontrolną muszę czekać ponad 2 tygodnie, zwracam się tu z pytaniem co mogą oznaczać moje wyniki. " Przed małżowiną uszną lewą widoczne 3 węzły chłonne 5mm,6mm i 15mm o jednorodnie obniżonej echostrukturze, słabo unaczynione.W okolicy karowej lewej widoczne 2 węzły chłonne o jednorodnie obniżonej echostrukturze 8mm i 15mm.W górnej części szyi widoczne pojedyncze węzły chłonne o jednorodnie obniżonej echostrukturze od 5mm do 18mm,

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez dodatkowych informacji uzyskiwanych w czasie badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć na temat wyników.