Ustalenie terminu poczęcia

Witam, proszę o pomoc w ustaleniu terminu poczęcia, ponieważ do końca nie jestem pewny czy to na pewno moje dziecko. Pierwsze USG pokazało datę porodu na 13.03.14 w 6 tygodniu. Drugie USG data porodu na 11.03.14 w 12 tygodniu. Trzecie USG data porodu na 13.03.14 w 20 tygodniu. Czwarte USG data porodu na 06.03.14 w 30 tygodniu. Partnerka ostatnią miesiączke miała 5 albo 6 czerwca. Czy w takiej sytuacji możliwe jest zapłodnienie 13 czerwca? Dlaczego te daty porodu są takie różne?

Jeśli miesiączki były co 28 dni to zapłodnienie powinno wystąpić około 14 dnia cyklu czyli 5 + 14 = ok 19 czerwca. czyli 13 czerwca stosunek mógł doprowadzić do zapłodnienia..

daty porodu nie ustala się z USG ( W tym przypadku ważne są tylko 2 pierwsze usg ) im większa ciąza tym większy margines błędu