Usunięcie blizny pod kolanem

Witam. Pisze w imieniu mojej kochanej żony.posiada dużą bliznę pod kolanem.chciałbym pomóc jej usunąć te zmiane.proszę o kntakt

Witam
Złotym standardem w usuwaniu blizn jest użycie lasera CO2. Zwykle nalezy wykonać 3-4 zabiegi, aby blizna stała się mniej widoczna.
Przeciwwskazaniem do zabiegu jest min skłonność do bliznowców.
Pozdrawiam.
Ewa Rybicka

Najpierw należy się zgłosić na konsultację, aby lekarz obejrzał rodzaj blizny i dobierze metodę jej spłycenia, usunięcia. Najczęściej stosuje się zabiegi laserowe oraz peelingi medyczne w połączeniu z mikrodermabrazją.