Usunięcie laparoskopowe mięśniaka o wielkości 7 centymetrów

Czy mięśniaka o wielkości 7 cm który jest na zewnątrz macicy, uciska na pęcherz można usunąć metoda laparaskopową? Czy jest on za duzy? Drugi mięśniak około 4 cm wewnątrz macicy. Czy można zastosować operacje laparaskopowa do usuniecia tych mięśniaków? propozycja ginekologa zastosować najpierw lek Esmya. pozdrawiam

Mięśniaki są zbyt duże, a poza tym jeden z mięśniaków usadowiony jest we wnętrzu macicy, więc zabieg metodą laparoskopową usunięcia tych dwóch mięśniaków raczej jest niemożliwy. Proszę kierować się zaleceniami prowadzącego ginekologa.