Usunięcie macicy a obrzęk pod oczami

Witam , ponad miesiac po operacji usuniecia macicy pojawily mi sie obrzeki i zasinienia pod oczami , badanie nerek nic nie wykazalo , badanie ginekologiczne tez jeki moga byc przyczyny , nie wiem do jakiego specjalisty sie udac,pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z internistą i wykonanie podstawowych badań krwi i moczu. Objawy są mało charakterystyczne i wymagają poszerzenia diagnostyki.