Usuwanie blizn po trądziku u 19-letniej osoby

Dzień dobry.Mam takie pytanie.Czy na blizny potradzikowe tylko nie takie wglebienia tylko ślady na nogach po trądziku można zrobić sobie dermapen z peelingiem czy to tylko na twarz jest?.

Dzień dobry,

Wymienione przez Panią zabiegi można stosować również na ciało. Niemniej jednak w kwestii redukcji blizn, warto zdać się na specjalistę, który po obejrzeniu zmian dobierze odpowiednią metodę ich korekcji.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Zabiegi: dermapen i peeling można stosować zarówno na twarz jak i na ciało. Warto odwiedzić lekarza medycyny estetycznej i pozwolić na odpowiedni dobór zabiegu do Pani problemu. Jeśli chodzi o blizny potrądzikowe dobre efekty można uzyskać poprzez serie zabiegów laserem frakcyjnym eCO2.

Pozdrawiam serdecznie.