Usuwanie hemoroidów a gojenie

Witam serdecznie 13 04 2015 mialam usuwane hemoroidy metodą fergusona.Gojenie odywalo sie prawidlowo, ale 10 dni temu pojawiło się krwawienie i ból podczas defekacji, codziennie raz,zywa czerwona krew. Morfologia ok , crp nieco powyższone i leukocytoza nieznacznie wyższa. Lekarz -operator po zbadaniu - bardzo bolesnym- stwierdził ,że wszystko po zabiegu jest ok i polecił kolonoskopię. Inny lekarz podejrzewa szczelinę odbytu. Co robić?Kolonoskopia najwczesniej za 2 miesiące . pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości zbadania stanu miejscowego mogę jedynie polecić zastosowanie się do opinii jednego z lekarzy. Trudno mi wyrokować bez możliwości badania.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego.