Usuwanie kaszaka w obrębie twarzy

Czym najlepiej go usunąć kaszaka z twarzy? Był usuwany kilkakrotnie i teraz jest prawie nie wypukły. Przez kriochirurgię czy laserem chirurgicznym? Ze względu na prace zależy mi na szybkim pozbyciu się strupka i możliwością normalnego makijażu. Najlepiej do max 3tygodni. Dziękuję za odpowiedź.

Radykalne usunięcie kaszaka JEST TYLKO CHIRURGICZNE, tzn, wycięcie kaszaka z torebką , co gwarantuje brak nawrotu!!! Wiąże się to z wykonaniem szerszego wycięcia , założenia szwów i...posiadanie mniejszej lub większej blizny po zdjęciu szwów po kilku dniach!!! Blizna jest zależna od rodzaju skóry i skłonności organizmu do leczenia ran!!! zż