Usuwanie torbieli włosowatej

Miałem usuwany torbiel włosowaty ,operacyjnie, po ściągnięciu szwów po jakimś czasie zbudowała sie kulka i co jakiś czas ona pękała była ropa i krew. wiec poszłem kolejny raz do chirurga i kolejny raz miałem ta kulkę usuwana, lekarz twierdzi ze to od szwów. Jestem po 2 zabiegu i znowu to samo. co robić? możliwe ze nie dostało wszystko usunięte?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - leczenie torbieli włosowatej jest bardzo trudne i często nawraca. Jedynie bardzo szerokie i doszczętne usuniecie, zapobiega nawrotom.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, proktolog., Kraków

Nie jestem w stanie ocenić , czy wszystko zostało usunięte , bo to nie ja operowałem! Proszę porozmawiać szczerze z operatorem!!! zz